Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Anlık Mesajlaşma Ve Sohbet Odaları
Anlık Mesajlaşma Ve Sohbet Odaları

Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Odaları İnternet ağı işletmek için kullanır. Bu dünyada iki bilgisayar arasında herhangi bir yerde anlık iletişim sağlıyor. Bu prensip ile, SOHBET ve Sohbet Odaları gibi hizmetler gelişti.

ANLIK MESAJLAŞMA
Sohbet kullanıcıları ekran adlarına göre bir alıcıya ses ile yazılan mesajlar, fotoğraflar, dosyalar ve canlı video göndermek için izin veren bir hizmettir. Bu değişim ileri ve geri her iki taraf arzu söyleyebiliriz. Arkadaşlar ve diğer bilinen kişiler ile iletişim kurmanın kişisel bir yol sağlar ve gençlerin yanı sıra pek çok yetişkin arasında çok popüler. Bu servisi kullanmak için bir kullanıcı ücretsiz bir program indirmek ve bilgisayarda yüklemeniz gerekir. Ve AMACI (America Online IM) Yahoo Messenger, Windows Live Messenger olmak daha popüler olanlardan bazıları ile çeşitli mevcuttur. Programı tüm iletişim kolları ve mesajları yazın ve kullanıcı için bir pencere sağlar.

Nazlimcafe.NET gibi Web siteleri kullanıcı kaydı ve ücretsiz e-posta, oyun ve online alışveriş olarak web servislerinin kullanımı karşılığında basit bir profil oluşturmak izin üyeliği “İD” hesapları sunuyoruz. Bu teklifleri bir parçası aynı zamanda Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Odası hizmetleri içerir. Bir kullanıcı sorunsuz bir şekilde tüm uygulama seçenekleri arasında manevra web sitesine giriş yapmış. Gelecekteki ziyaretlerde kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için web sitesi de kullanıcı faaliyetleri izler. Kim olduğunu söylemeyi kesin hesabı oluşturan kişi olmak için hiçbir doğrulama çabaları vardır. Bu Diğerleri karşılamak için çok daha genç bir kişi olarak ortaya çıkar birçok yırtıcı arzu anonimlik sağlar.

Bu düşünceyle birden fazla hizmet anlayışı ile, e ücretsiz bir Yahoo için kayıt yaptıran bir genç-posta hesabı, diğer tüm özelliklerine sahip olacak. İlk kayıt sırasında belirtilmiş olan kişisel bilgiler bu nedenle her zaman iki kere online profil kayıt sayfaları içinde herhangi bir kişisel bilgi girmeden önce düşünmek önemlidir bu hizmet için gençlerin online profil bir parçası haline gelir. Tüm genel tutun.

“Arkadaş listesi” veya “messenger” bir kullanıcı bir arkadaş olarak görmek istemektedir ekran adı rehber listeleyen bir SOHBET programı içinde küçük bir pencere aktif olur. Adı tıklayarak ve mesaj yazarak hızlı bir iletişim sağlar. Eğer kullanıcı hizmet adının yanındaki simgesi bir tür koyarak imzaladı ise listeleri de gösteriyor. Gençler listesinde çok sayıda isim olması için çok yaygındır. Güvenlik nedeniyle gençler hesaplarına seçenekleri sadece (blok olarak) ya da buddy messenger listelerinde kullanıcılardan gelen kişilere izin verecek ya da listede olan kişileri görmezden değil ayarlamanız gerekir. Ayrıca hiç dosyaları bilgisayarda bir arkadaşının bilgisayarından potansiyel virüs tehditleri azaltmak için kabul edilmesi için izin vermelidir.

BİLGİLER
tarafından 31 Aralık 2016 - 18:41 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 59 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

NazlimCafe - EceFm Mobil Canlı Sohbet Odaları Web Çet Sitesi Mobil
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

nazlimcafe.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.