Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
İslami Sohbet
İslami Sohbet

Bir çok insan Müslüman kültürü ve gelenekleri hakkında çok meraklı olduğunu kabul etmek olurdu. Diğerleri ciddi ortaklar arıyoruz arkadaşlar yapmak için bu işi yapan bazı vardır. Çeşitli sohbet odalarında, sadece Müslüman erkek ve kadınlar ancak Müslüman olmayanlar karşılayabilir. Yine de, eğer sadece canlı sohbet Müslüman istediğinizi belirtmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.
Özellikle Müslümanlar tanışmak isteyen Müslümanlar ve bu karşı hedeflenen siteleri internetten biriyle olduğunu hatırlıyorum. Sadece birini karşılamak zaman, normal Arkadaşlık Siteleri ile karşılaştırıldığında bu siteleri de kaydetmek isteyebilirsiniz. Müslüman sohbet canlı, canlı sohbet, mesaj, fotoğraf gibi farklı özellikler var.

Bazı İpuçları Hatırlamak

Aslında bir Müslüman ile sohbet bir şans çünkü bu kişi ile uzun bir süre sohbet edeceksin anlamına gelir anlamına gelmez. Hala kişi suç önlemek için hatırlamanız gereken bazı şeyler vardır. Dinleri hakkında daha fazla bilgiye Bu kişi ile din tartışmak için gidiyoruz anlamına gelmez. Bu özellikle söylüyorlar bazı şeyleri kabul etmiyorsanız aslında kötü sonuçlanabilir. Farklı olabilir mi çalışıyorlar İslam, düzeyde uygulayan bazı ülkeler ise. Bazı çok dindar ve diğerleri din değildir ve oldukça açık fikirli olsa her şeyi takip ediyorum. Eğer sohbet ettiğiniz Müslüman eski veya ikincisi ise başlangıçta emin olamazsın.
Kendi Kültürüne saygı – dünya böyle Olunca, bazen düşünürken doğru olduğunu düşünebilirsiniz ama her zaman bir kişi diğerine değişir. Doğru bulabilir ne sohbet ettiğiniz kişi için doğru olmayabilir.

BİLGİLER
tarafından 17 Ocak 2017 - 19:06 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 48 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)

Fatal error: Call to undefined function st_tag_cloud() in /home/nazlimcafe/public_html/wp-content/themes/sohbett/sidebar.php on line 90