Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kıvırcık Saçlara Nasıl Şekil Verilir
Kıvırcık Saçlara Nasıl Şekil Verilir

Şekillendirici ürünler kullanarak dalgalı saçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçların ıslaklığını havlu yardımıyla alıp saçlarınızı öne doğru bırakın. Ardından saçlarınıza bolca jöle sürüp her bölgeye yedirin.
776545
Jöleyi sürdükten sonra saçlarınızı tarayın. Tarama bittikten sonra saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda fön tutun ve kurumasını sağlayın. Bu yöntemle daha güzel görünümlü saçlara sahip olacaksınız.

Saçlarınızı yıkayın ve kuruması için bir süre bekleyin. Nemli haldeyken saçlarınızı bigudi ile sarın ve kuruyana kadar bekletin. Sonrasında bigudileri çıkarın.

Yıkadığınız saçları nemli haldeyken 4 parçaya bölerek klasik örgü yöntemiyle örün. Geceyi bu şekilde geçirdikten sonra sabah kalktığınızda örgülerinizi açın.

Saçlarınızı nemli şekildeyken 1 dakika boyunca kurutun ve sonrasında 5 ayrı parçaya ayırın. Her parçaya az miktarda köpük sıkın. Parçaların hepsini fön makinesiyle kurutun.

Tutamların hepsine ayrı ayrı bu işlemi uygulayın. İşlem bittikten sonra saçınızı öne atın ve karıştırın. Dalgalarınız basit şekilde daha belirgin olacaktır.

Kıvırcık saçlara sahip olan bayanlar at kuyruğu modeli yapmak için saçlarını düzleştirmeliler.

Düzleştirme işlemi bittikten sonra saç diplerine sprey sıkarak toplama şekli daha düzgün hale getirilebilir.

Dalgalı saçların en çok ihtiyaç duyduğu bakım ürünü serumlardır. Saçınız nemli haldeyken serumu parmaklarınıza damlatın ve uygulayın. Parmak uçlarınızla kıvırdığınız saç bölümlerini tel toka ile tepeye sabitleyin. 20 dakika fön işlemi uygulayın. Saçlarınız düzgün ve güzel hale gelecektir.

BİLGİLER
tarafından 06 Mart 2016 - 16:48 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 241 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

NazlimCafe - EceFm Mobil Canlı Sohbet Odaları Web Çet Sitesi Mobil
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

nazlimcafe.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.