Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Microsoft Chat’ın Kapanması
Microsoft Chat’ın Kapanması

Microsoft 28 ülkede MSN sohbet odaları kapanış olacağını açıkladı. Durdurma hizmetler için resmi tarih 14 Ekim. Sohbete devam etmek isteyen bu bölgelerde insanlar anlık mesajlaşma için Microsoft Messenger üzerinden geçmek gerekir.
Katalizör sohbet odalarında günlük olarak oluştuğunu kötüye muazzam miktarda görünüyor. Kötüye spam ve Pornografik içeriğin büyük miktarda içerir.
Etkilenen sohbet hizmetleri aşağıdaki alanları Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya, ve çok daha fazlası. Bu bölgelerde sohbet hizmetleri birçok denetimsiz ve ücretsiz.
Dünyanın pek çok bölgesinde etkilenecek olsa da, Microsoft gibi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Japonya gibi ülkelerde MSN aboneleri için ücretsiz, denetimsiz sohbet odaları sunmaya devam edecek. Sadece abonelere denetimsiz hizmetlere erişim sağlayarak, şirket kullanıcıları daha sorumlu olmak için çalışıyor.
Diğerleri serbest konuşma engel olacak hissediyorum oysa her zaman olduğu gibi, bu duyuru iki taraftan da tepki yaratıyor; savunucuları kullanıcıları ve çocukları korumak için hareket alkışlıyoruz.
Ücretsiz konuşma istiyorum, bir sokak köşesinde dur. Bu Microsoft tarafından büyük bir hareket, ve diğerleri de onu takip umuyoruz. Çeşitli sohbet odaları etrafında yüzen çok boktan oldu, ve çocuklar için tehlikelidir.
Ne zamandan beri ifade özgürlüğü için bir forum sağlamak için Microsoft sorumluluğundadır. İnsanlar, bir sürü insan, sistemi istismar ve şimdi kayıp.
Belki ücretsiz konuşma savunucuları eylemleri Microsoft nasıl tepki neden olan bu hayal kırıklığı onların işaret etmek gerekir.

BİLGİLER
tarafından 12 Ocak 2017 - 16:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 53 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)

Fatal error: Call to undefined function st_tag_cloud() in /home/nazlimcafe/public_html/wp-content/themes/sohbett/sidebar.php on line 90