Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sohbet Çeviri
Sohbet Çeviri

Bu hizmeti çok dilli sohbet imkanı sunuyor.
Sohbet sekmesinde ekranın üst alanında tıklayarak sohbet hizmeti erişebilirsiniz. Sistem daha sonra bir sohbet odası açmak için size sorar.
Bir kanal açma
Sohbet için bir sohbet odası bir adı, bir kullanıcı adı ve bir dil veriniz. Açık tıklayarak sohbet odasına açılır.
Sohbet odası üst başlık, Dil ve kanal adresini görüntüler.
Sohbet odası adı altında, panelin sol tarafında sohbet kullanıcıları listelenmiştir. Orta panel sohbet kayıtlarını görüntüler, alt panel sohbet katkıları girmenizi sağlar. Klavye simgesini tıklatarak klavye desteği var.
Gönder butonuna tıklamadan geri basarak veya sohbet katkı gönder. Eğer bu mesajı girin (yukarıda sağda) işaretli değil gönderirse, sadece Göndermek tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.
İlanınız otomatik olarak bu sohbet ortaklarının dile çevrildi (dili yani bu kullanıcıların dili olarak belirtmiş). Böylece sohbet ortakların kendi dillerinde tüm sohbet katkıları bakın. İlanları çevrilmiş durumda, alternatif çeviriler verilmiştir. Haritayı alternatifleri tıklayarak görüntülenebilir. Nakil tıklayarak orijinal mesajı görmek de mümkündür.

Davet, sohbet ortakları

Bu sohbet odası için onlara davetiye göndererek diğer insanları davet edebilirsiniz. Sohbet odası açık olduğunda, adresi görüntülenir; e-posta tıkladığınızda, posta aracı açılır ve sohbet katılmak isteyen tüm insanlar için bu adrese gönderebilirsiniz. Kendi e-posta uygulamasını da kopyalayarak kanal adresi gönderebilirsiniz.
Bir kanala bağlanıyor
Eğer sohbet etmek için davet edildiyseniz kanal adresini içeren bir davet e-postası alacaksınız. Bu e-postada verilen bağlantıya tıklayın. Sayfa Birleştirme sohbet odası, sohbet odası Başlığı içeren görüntülenir. Kanalı üzerine tıklayarak katılabilirsiniz.
Ayrıca aktif olarak doğrudan tarayıcıda sohbet odası Adres girerek sohbet odasına katılabilirsiniz.
Lütfen sohbet etmek istediğiniz dili yani) kullanıcı adı ve dili girin, sonra Aç ‘ ı tıklatın. Sonra sohbet ortakları ve İlanları görmek.

BİLGİLER
tarafından 11 Ocak 2017 - 14:39 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 56 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)

Fatal error: Call to undefined function st_tag_cloud() in /home/nazlimcafe/public_html/wp-content/themes/sohbett/sidebar.php on line 90