Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sohbet Odalaları Nasıl Çalışır
Sohbet Odalaları Nasıl Çalışır

Sohbet odaları e gerçek dünya insan etkileşimi sanal uzantıları, posta, anlık ileti ve online sosyal ağlar gibi. Sohbet odaları kullanıcıların birbirleriyle metin tabanlı mesaj yoluyla iletişim kurdukları online mekanlardır. Öğüt, ortak hobileri ve ilgi alanları hakkında konuşmak, ya da sadece takılmak yabancılarla flört etmek için bir araya geldiği sanal bir kokteyl Partisi gibi, siyaset ve spor hakkında tartışma.

Sohbet odaları bilgisayar ağları üzerinde kişilerarası iletişim gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. E-posta ilk kez 1972’de geldi. Haber 1979 yılında başlayan tabanlı Nazlimcafe , e-posta geldi. Haber grupları, ilan tahtaları oldu. Bazı Bülten Tahtası kullanıcı grubu ile gerçek zamanlı etkileşim yerine sürekli mesaj bir konuya cevap için beklemek istedim. 70’lerin sonunda 80’lerin başında ve birkaç küçük ilan panosu ağlarının içine dahil SOHBET sohbet toplulukları.

Sohbet siteleri günümüz internet çağında oldukça yaygın hale gelmiştir. Bunun nedenlerinden bir taneside insanları bir çatı altında toplayarak streslerden uzak kalmalarını sağlamaktır. Bizimde sohbet sitemizin nedeni budur. Arkadaşlık edinebileceğiniz en kaliteli adreslerden bir tanesini sizler için yarattık.

BİLGİLER
tarafından 14 Ocak 2017 - 10:52 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 60 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)

Fatal error: Call to undefined function st_tag_cloud() in /home/nazlimcafe/public_html/wp-content/themes/sohbett/sidebar.php on line 90