Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sohbet Odalarındaki Durumlar
Sohbet Odalarındaki Durumlar

Filtre Sohbet Odaları
Anahtar kelime kullanıldığında size sohbet odalarında bildirimleri oluşturabilirsiniz, veya belirli bir kullanıcı bir yorum yapar, ya da adı anılmaktadır. Bu bildirimler filtreler dayanmaktadır. Filtreler arama için tanımladığınız kriterleri kullanarak sohbet odaları arayın. Bu yüzden bir filtre oluşturduktan sonra, filtre ölçütleri eşleşen sohbet odalarında gerçekleşen tüm konuşmaları haberdar olsun. Filtre için yeni eşleşme sayısını gösteren hub penceresinde kırmızı bir bildirim görürsünüz. Filtreler kullanıcı adınızı sohbet odasında kullanıldığında söz içerebilir, ya da özel bir anahtar kelime veya gönderen tarafından arama filtreleri.Diğer kullanıcıların kullanıcı adı, söz, sohbet odası filtreler söz bölümündeki bir bildirim oluşturur. Sohbet odasında bahsedilen diğer kullanıcıların bahsettiklerini bildirir.Eğer sohbet odası kamu ve kullanıcı kuruluşun bir parçası, ya da sohbet odası üyesi olup olmadıklarını kullanıcılar sadece bir bildirim almak.
Web/mobil: nazlimcafe.net sınırsız kullanıcılar için bir sohbet odası oluşturmak için kolay bir yoludur. Yapmanız gereken tüm (tırnak işaretleri olmadan) e-posta insanlar ve CC “admin@nazlimcafe.net”. Bu mesaj herkesi davet alır ve e-posta adresi ile oturum açabilirsiniz.
Tek kullanımlık sohbet odalarında yeni bir şey değildir, ve zaten sohbet gibi güvenli bir seçenek vardır. Nazlimcafe.NET ayrıca güvenli olduğunu iddia ederken, en iyi özellikleri zengin medya gömmek için mobil ve web uyumluluğu, kolay kayıt ve davetiye ve yeteneği vardır. Her zaman bir hizmet kullanmaya devam etmek itici güç olan artı, iyi tasarlanmış ve çekici görünüyor.

BİLGİLER
tarafından 28 Aralık 2016 - 19:48 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 58 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

NazlimCafe - EceFm Mobil Canlı Sohbet Odaları Web Çet Sitesi Mobil
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

nazlimcafe.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.