Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
yardim

Yardım
NazlimSohbet Odalarına Nasıl Giriş Yaparım ?

Türkiye’nin en kaliteli ve en eski sohbet odalarına giriş yapmak için aşağıdaki açıklamaları okuyarak giriş yapabilirsiniz.

Sohbet’e Tıklayin ve kısımda nickname yazan bölüme, kendinize bir rumuz belirleyip altındaki şifre bölümünü boş bırakarak sohbet sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra nickinizi kaydetmek için /ns register şifre e-mail komutunu kullanarak nickinizi kayıtlayabilir, başkasının kullanmasını engelleyebilirsiniz.

Kafanıza takılan tüm sorular için #help kanalını kullanabilirsiniz. Help kanalındaki yetkili arkadaşlarımız kafanızdaki tüm sorunları giderip sizlerin, bilgi sahibi olmasını sağlayacakladır. Eğer size verilen bilgilerin eksik olduğunu düşünürseniz, #operhelp kanalını kullanarak sunumuzdaki oper ve admin arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sohbet sunucumuza bağlandıktan sonra kurallarımıza göz atmanızı öneririz. Kurallara uymamanız durumunda sunucumuzdan uzaklaştırabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Herhangi bir kesinti yaşamadan sohbet etmenin keyfini sürmek için kurallarımız kısmından kurallarımızı okuyabilirsiniz. İdeal sohbet odaları 2003’den beri seviyeli sohbet etmek isteyenlerin tercih adresi olmuştur.

Seviyeli sohbet ortamı oluşturabilmek için, herkesin kurallara uygun hareket etmesi gerekmektedir. Kullanıcıları rahatsız edici tavırlardan kaçınarak hareket edeceğinizden hiç şüphemiz yoktur. idealist ve uzun süreli bir arkadaşlık için bizi tercih edebilirsiniz. Keyifli bir sohbet ortamı yakalamanız dileğiyle, iyi sohbetler dilriz.. ecefm.com

Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

NazlimCafe - EceFm Mobil Canlı Sohbet Odaları Web Çet Sitesi Mobil
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

nazlimcafe.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.