Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Zeynep Vuran Kimdir Hayatı
Zeynep Vuran Kimdir Hayatı
Zeynep Vuran Kimdir Hayatı

Zeynep Vuran Kimdir Hayatı

Zeynep Vuran Biyografisi

Okul yıllarında pek başarılı olamadığını ancak zekâsının bir şekilde üstün olduğunu düşünen yapısıyla adaletsizliğe gelemeyen ve insanlara karşı sıcak olan bir yapısı olduğunu belirtiyor. Terazi kadının özelliklerini taşıyan Zeynep Vuran; renkli elbiseler giymeyi çok sevdiğini belirtiyor ve düzenli olmak, mis kokular kullanmak en büyük zevki! Yeşil rengi doğayı sevmesi nedeniyle çok fazla tercih eden Zeynep Vuran; ruh haline göre giyim tarzını seçtiğini söylüyor. Müzik dinlemek, dans etmek, yürüyüş yapmak, yemek yapmak gibi birçok aktiviteyi severek ve isteyerek yapan biri. En büyük keyfi evde huzurlu bir ortam için de hayat sürmek.
25 Eylül 1993 yılında Bursa’da doğdu. Tokat’lı bir baba ile Bulgaristan göçmeni olan bir annenin çocuğudur. Zeynep Vuran; anneannesinin yanında Bursa’da büyümüş. Bu yüzden anneannesine oldukça düşkün olan yarışmacı; küçük yaşlarda içine kapanık biraz kendini ifade edemeyen bir çocukluk yaşamış. Yaşı ilerledikçe ve büyüdükçe bu sorunu atlatarak kendini geliştirerek rahatlığını kazanmış. Kendi ayakları üzerinde durmayı başaran bir karakter olarak; kendini aşmış.
Zeynep Vuran; yarışma içerisinde iddialı olan ve bunu her fırsatta dile getiren bir yarışmacı olarak belirtiyor. Yarışmayı ne şekilde ve nereye kadar taşıyacak zaman içerisinde izleyicilere gösterecek.

BİLGİLER
tarafından 19 Haziran 2017 - 22:57 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 7 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

NazlimCafe - EceFm Mobil Canlı Sohbet Odaları Web Çet Sitesi Mobil
Kategoriler
Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HATAY'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
Sitemiz Hakkında!

nazlimcafe.net son olarak itibari ile güncellenmiştir.